O Firmie

Firma "AD eXpress" oficjalnie działa na rynku Irlandzkim od stycznia 2009 roku i tutaj jest również zarejestrowana.

Jesteśmy firmą przewozową świadczącą usługi transportowe na terenie Irlandii, na trasie Irlandia – Polska – Irlandia oraz Irlandia – Unia Europejska.

Koncentrujemy swoje działania na terminowej i sprawnej dystrybucji przesyłek dla klientów indywidualnych jak również podmiotów gospodarczych.


Kilka słów o naszym systemie pracy. Wybraliśmy dwa najważniejsze z nich.

Pracujemy w systemie „door to door” oraz „dostarczamy przesyłki 24h/dobę”.

Chyba każdy wie na czym polega usługa „door to door” – czyli: odbieranie z pod wskazanego adresu i dostarczanie przesyłek pod wskazany adres.


Co oznacza natomiast „dostarczamy przesyłki 24h/dobę” ?

Oznacza to, że wyjeżdżając w trasę z Irlandii do Polski i z powrotem mamy do pokonania kilka tysięcy kilometrów w przeciągu 5-7 dni.

Kierowcy nie są fizycznie w stanie czekać na każdego klienta o wybranej przez niego porze dnia (chyba żadna firma kurierska nie ma takiej opcji, może po za małymi wyjątkami, kiedy to kurier mieszka w tej samej miejscowości co klient). Dlatego więc aby ułatwić sobie pracę, ale również wychodząc naprzeciw klientowi dostarczamy i odbieramy przesyłki również nocą, oczywiście po wcześniejszym ustaleniu przybliżonej godziny przyjazdu. Nie wszyscy są z tego zadowoleni, ale składając zamówienie każdy jest informowany o takiej ewentualności. Jeśli klient nie wyraża na to zgody zlecenie nie może być zrealizowane tym samym nie jest przyjmowane (takie mamy zasady). Po za tym poruszanie się nocą jest o wiele szybsze i mniej irytujące zwłaszcza w większych miastach i na głównych traktach komunikacyjnych Polski.


Dlaczego twierdzimy, że wychodzimy klientowi naprzeciw?

Otóż, klient nie traci dnia pracy, nie musi się zwalniać z pracy, nie musi brać wolnego lub się zamieniać. Jest to system z korzyściami dla obu stron. Oczywiście każda trasa jest inna, wszystko zależy od ilości zleceń, miejscowości, jakie trzeba odwiedzić i odległości, które trzeba pokonać. Raz, więc np.: we Wrocławiu będziemy nocą, innym razem w ciągu dnia, raz będziemy w drugim dniu od wyjazdu z Irlandii, innym razem w 4 lub 5 dniu od wyjazdu.


W przypadku odbiorów ze sklepów, hurtowni, magazynów etc. termin oczywiście uzgadniamy wcześniej z klientem zleceniodawcą.


Gdyby ktoś miał jakieś pytania dotyczące powyższych kwestii służymy pomocą i postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania w zadowalający Państwa sposób.

www.ad-express.eu     © Copyright 2009 - 2018 AD eXpress     Kontakt: adexpress@vp.pl
Design by webto.eu